درباره ما

درباره شبکه اجتماعی کسب و کار پارسیو

ما معتقدیم که تنوع باعث کشف راه‌حل‌های جدید می‌شوند و مشکلات قدیمی را که نیاز به پاسخ دارند، به وجود می‌آوردند. ما می‌خواهیم دسترسی به فرصت‌ها را دموکراتیک کنیم تا متخصصان و شرکت‌هایی با دیدگاه‌های مختلف بتوانند نوآوری را برای آینده بهتر تسریع کنند.

پارسیو parsiu یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای است که اعضای آن شامل صاحبان مشاغل، کارآفرینان، مدیران و متخصصان در زمینه طراحی گرافیست، رباتیک، طراح مکانیک و برنامه‌نویس‌ها است.

افراد حرفه‌ای از پارسیو برای ارتقا چشم‌انداز شغلی خود، کشف فرصت‌های شغلی و ایجاد روابط با مخاطبین جدید و همچنین ایجاد هویت‌های آنلاین موثر استفاده می‌کنند. گروه‌های علاقمندی حرفه‌ای برای کاربران پارسیو که به کاربران همفکر امکان تعامل می‌دهد.

شبکه اجتماعی پارسیو برای ارتباط و تعامل متخصصان و کارآفرینان با یکدیگر است. به کاربران ابزارهای اشتراک گذاری محتوا، گروه‌های علاقه‌مندی حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. و تبلیغات هدفمند را برای کارآفرینان فراهم می‌آورد. استخدام کنندگان می‌توانند به راحتی از پارسیو برای شناسایی و جذب استعدادها استفاده کنند.

ما در تقاطع مهندسی و کارآفرینی فعالیت می‌کنیم.

SOCIAL NETWORK

چرا کارفرمایان و متخصصین پارسیو را انتخاب می کنند؟

رابط کاربری ساده و کامل

پارسیو در عین سادگی تمام امکاناتی که شما نیاز دارین، فراهم کرده

دارای سیستم پیام رسانی

دارای یک سیستم پیام رسان اجتماعی داخی با امکانات فراوان

دوستان زیادی منتظر شما هستند

دوستان و علاقه مندان زیادی در زمینه کاری و تخصص شما اینجا منتظر شما هستن

ویژگی های باور نکردنی

پارسیو امکانات و ویژگی های باورنکردنی رو برای شما آماده کرده ، کافیه یکبار امتحان کنید

یک شبکه اجتماعی کامل

ما سعی کردیم بهترین ویژگی های یک شبکه اجتماعی رو متناسب با متخصصین و کسب و کارها یکجا در قالب یک رابط ساده و دلنشین فراهم کنیم

پشتیبانی دوستانه

تیم ما همیشه در کنار شماست و صمیمانه آماده کمک و پاسخ به سوالات شما متخصصین و کارفرمایان محترم و ارائه خدمات هرچه بهتر نسبت به گذشته است

اعضای تیم پارسیو

زهرا گرایلی
زهرا گرایلی

ارشد مدیریت اطلاعات