سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را قلقلک دهد

گفتم پارسیو محل علاقه‌مندی‌های من است. یکی از علاقه‌مندی‌های من کارآفرینی است. و بیشتر دوست دارم بدانم از چه مسیرهایی عبور کردن و با چه چالش‌هایی برخورد کردن در قسمت ثبت نام سوالاتی را می‌پرسم. ما برای شروع کارآفرینی نیاز به آموزش داریم و چه بهتر از تجربیات کارآفرینان و تولید کنندگان استفاده کنیم.

یوستن به پارسیو ساده است. با پر کردن فیلدهای سمت چپ: نام، نام خانوادگی آدرس ایمیل و رمز عبور، با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید.

از شما خواسته می‌شود که رمز عبور ایجاد کنید و پس از ثبت نام، به سایت دسترسی داشته باشید.

پارسیو فرصتی عالی را برای کسانی که می‌خواهند کارآفرین و یا تولید کننده شوند و می‌خواهند در زمینه صنعت یا موضوعات دیگر فعالیت کنند.

ما معتقدیم که تنوع باعث کشف راه‌حل جدید می‌شوند.

شاید در آینده محصولی را به فروش برسانم.

ساده‌اش کن و هر روز رشد کن!

نویسندگی و تحقیق را دوست دارم و با آن زندگی می‌کنم و بیشترین تمرکزم را به نوشتن و تولید محتوا در زمینخ کارآفرینی و مدیریت و تجهیزات کشاورزی می‌کنم. قبلاً هم گفتم اینجا محل علاقه‌مندی‌های من است. به نگاه من خوش آمدید.

خبرنامه parsiu

زندگی کردن هنر است و بسیار هم پیچیده است. اما زندگی انگار چیزی است که به محض اینکه وارد آن شدیم به طور فطری، هنر آن را بلد هستیم. در حالی که آن خطاست. هیچ کاری به این اندازه دشوار نیست و ما برای آن به آموزش احتیاج داریم. مصطفی ملکیان